Vyprodáno
28.12.2023, cena: 23.390 Kč

Zájezd na nádherný chorvatský ostrov Mljet s možností návštěvy Medjugorje 3. 6. - 9. 6. 2023

Štítky: Chorvatsko

Již potřetí v naší nabídce
Zájezd na nádherný chorvatský ostrov Mljet s možností návštěvy Medjugorje 3. 6. - 9. 6. 2023
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte jako dárek slevu 400 Kč/osoba!

Dokonalý relax na jednom z nejjižnějších a nejkrásnějších chorvatských ostrovů, koupání v  průzračně čistém Jaderském moři a blankytně modrých jezerech, nádherná příroda, putování po stopách velkého světce apoštola Pavla, návštěva národního parku, možnost jednodenní pouti do Medjugorje, příp. dalších výletů. Jedná se o oblíbený zájezd letecky z Prahy, který pořádáme již potřetí. Vydejte se ho prožít s námi!

Termín: 3. 6. - 9. 6. 2023

Cena: 23.390 Kč

Cena zahrnuje: letenka Praha - Dubrovník – Praha, letištní poplatky, lodní transfer z Dubrovníku na Mljet a zpět, transfer z letiště v Dubrovníku do přístavu a zpět, 6x ubytování v pěkném rodinném pensionu s polopenzí (dvoulůžkové nebo vícelůžkové apartmány, resp. pokoje*), vedoucí zájezdu

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety a vstup do národního parku (včetně lodního lístku na Otočič Svete Marije), výlet do Saplunary - po stopách apoštola Pavla na Mljetu, pouť do Medjugorje, pojištění včetně připojištění storna 460 Kč (nutné uhradit při podpisu smlouvy)

Program:

1. den: Odlet z Prahy do Dubrovníku. Lodní transfer na Mljet. Možnost krátké procházky, přivítání, odpočinek.

2. - 6. den: Pobyt v Pomeně na překrásném ostrově Mljet, koupání v průzračně čistém Jaderském moři (přístup z mola) a jezerech (Malé a Velké jezero), relax. Během pobytu bude možnost putování po stopách apoštola Pavla do Saplunary na druhý konec ostrova, společného posezení a ochutnávky místního vynikajícího vína. Dále možnost návštěvy malého ostrova Otočić Svete Marije (cenný románský benediktinský klášter z 12. století s kostelem Panny Marie), jednodenního výletu do Medjugorje, příp. fakultativních výletů, šnorchlování nebo zapůjčení jízdních kol.

7. den: Dopoledne kratší volno, rozloučení s ostrovem Mljet, lodní transfer do Dubrovníku. Odlet do Prahy.

*Některé apartmány, resp. pokoje mají balkón a výhled na moře, jiné nikoliv. Min. počet účastníků. 14. Již potřetí nabízíme ve spolupráci s CK Avetour s.r.o.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

06.04.2017

Ostrov Mljet

Ostrov Mljet

Chorvatsko

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS