Slevová akce!
05.05.2021 – 11.05.2021, cena: 16.200,- Kč

Letecký zájezd do Fatimy a Lurd s návštěvou Santiaga de Compostela a Bragy 5. 5. - 11. 5. 2021

Štítky: Francie Portugalsko Španělsko

Nově přidáno
Letecký zájezd do Fatimy a Lurd s návštěvou Santiaga de Compostela a Bragy 5. 5. - 11. 5. 2021
 

Do 28. 2. 2021 od nás navíc obdržíte slevu 320,- Kč/osoba!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 320,- Kč/osoba!

Zveme vás na oblíbený a pohodlný zájezd, během něhož navštívíte nejvýznamnější poutní místa Evropy. Přihlaste se včas a vydejte s námi na tuto nezapomenutelnou poutní cestu!

Cena: 16.200,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Lisabon, Toulouse - Vídeň, přes Mnichov, lux bus, 6x ubytování se snídaní, 4x večeře, duchovní doprovod, průvodce, servisní (letištní) poplatky

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč

Možné příplatky (doporučujeme): transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 410,- Kč, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 380,- Kč

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Bratislavy ráno na letiště do Vídně, odlet do Lisabonu. Po příletu transfer do Fatimy, jednoho z nejvýznamnějších poutních míst v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který byl nazván "tanec slunce". Ubytování, mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení, světelné procesí.

2. den: Po snídani náboženský program ve Fatimě. Prohlídka areálu, kaple Zjevení s milostivou sochou Panny Marie, bazilika s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie, moderní chrám Nejsvětější Trojice, křížová cesta z Fatimy do vesničky Aljustrel, možnost pěšky navštívit rodné domy tří vizionářů Lucie Santos, sv. Francisca Marto a sv. Jacinty Marto. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení, světelné procesí, ubytování.

3. den: Po snídani odjezd do španělského poutního města Santiago de Compostela. Zastávka ve významném historickém a poutním městě Braga. Nádherné schodiště Escadaria do Bom Jesus vede ke kostelu Bom Jesus Monte, lemují ho alegorické sochy a kaple s výjevy křížové cesty. Uprostřed každého mezipatra velkolepého schodiště je figurální reliéf s fontánkou. V podvečer příjezd do Santiaga de Compostela. Účast na večerní poutnické mši v bazilice sv. Jakuba, večeře, ubytování, možnost večerní procházky v historickém centru.

4. den: Po snídani odjezd podél Atlantiku po severní části Pyrenejského poloostrova, kolem Ovieda a San Sebastian do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocní dívce Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Ubytování.

5. den: Po snídani náboženský program v Lurdech. Prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X., individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne. Křížová cesta. Odpoledne eucharistická procesí, osobní modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

6. den: Po snídani mezinárodní mše v podzemní bazilice Pia X., pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty v městečku Lurdy - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Osobní modlitby, eucharistická procesí. Po večeři mezinárodní modlitba růžence jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

7. den: Mše sv., snídaně, osobní volno, transfer na letiště v Toulouse, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

20.09.2014

Lurdy

Lurdy

Poutní místo Lurdy a Pyreneje (Francie)

autor: VČ

 

Internetový obchod PoutníKnihy.CZ

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS