Vyprodáno
31.12.2019, cena: 15.900,- Kč

Letecký zájezd do Lurd a Fatimy s návštěvou Santiaga de Compostela a Bragy 3. 10. - 9. 10. 2019

Štítky: Francie Portugalsko Španělsko

Pro velký zájem jsme přidali další termín
Letecký zájezd do Lurd a Fatimy s návštěvou Santiaga de Compostela a Bragy 3. 10. - 9. 10. 2019
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 170,- Kč/osoba.

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 310,- Kč/osoba.

Zveme vás na oblíbený a pohodlný zájezd, během něhož navštívíte nejvýznamnější poutní místa Evropy. Přihlaste se včas a vydejte s námi na tuto nezapomenutelnou poutní cestu!

Cena: 15.900,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Toulouse, přes Frankfurt, Lisabon - Vídeň, přes Zurich, lux bus, 6x ubytování se snídaní, 5x večeře, duchovní doprovod, průvodce, servisní poplatky

V ceně není zahrnuto: městská taxa, platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 400,- Kč/os.

Možné příplatky (doporučujeme): transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč/osoba, pojištění léčebných výloh v zahraničí 200,- Kč - klienti do věku 69 let, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna zájezdu: krytí do výše 80 % stornopoplatku: 730,- Kč

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v dopoledních hodinách na letiště do Vídně, odlet do Toulouse. Po příletu transfer do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocné dívce - Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Ubytování.

2. den: Po snídani náboženský program v Lurdech. Pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty v městečku Lurdy - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Křížová cesta, odpoledne eucharistické procesí, osobní modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

3. den: Po snídani mše, prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X. Individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod.

4. den: Po snídani odjezd podél Atlantiku po severní části Pyrenejského poloostrova, kolem San Sebastian a Ovieda do Santiago de Compostela. Účast na večerní poutnické mši v bazilice sv. Jakuba, večeře, ubytování, možnost večerní procházky v historickém centru.

5. den: Po snídani odjezd Fatimy. Zastávka ve významném historickém a poutním městě Braga. Nádherné schodiště Escadaria do Bom Jesus vede ke kostelu Bom Jesus Monte, lemují ho alegorické sochy a kaple s výjevy křížové cesty. Uprostřed každého mezipatra velkolepého schodiště je figurální reliéf s fontánkou. Pokračování do Fatimy, jednoho z nejvýznamnějších poutních míst v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který byl nazván "tanec slunce". Ubytování. Večer mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení, světelné procesí.

6. den: Po snídani náboženský program ve Fatimě. Prohlídka areálu, kaple Zjevení s milostivou sochou Panny Marie, bazilika s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie, křížová cesta z Fatimy do vesničky Aljustrel, možnost pěšky navštívit rodné domy tří vizionářů Lucie Santos, sv. Francisca Marto a sv. Hyacinty Marto. Prohlídka moderního chrámu Nejsvětější Trojice. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení, světelné procesí, ubytování.

7. den: Fatima - mše sv., snídaně, možnost návštěvy centra Světového apoštolátu Fatimy (WAF). Toto mezinárodní modlitební sdružení, schválené Svatým stolcem, se řídí heslem Svět sjednocený v modlitbě. Členové šíří autentické poselství naděje a pokoje fatimských zjevení. Odjezd na letiště, odlet z Lisabonu ve 14:30, po příletu do Vídně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

20.09.2014

Lurdy

Lurdy

Poutní místo Lurdy a Pyreneje (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS