07.03.2021

Navštivte náš internetový obchod PoutníKnihy.CZ

Navštivte náš internetový obchod PoutníKnihy.CZ

Vážení klienti, milí přátelé,

Zveme vás k návštěvě našeho internetového obchodu PoutníKnihy.CZ, který se specializuje na prodej knih souvisejících s tématikou poutních, biblických a historických míst. V nabídce máme rovněž tři knihy oblíbeného autora P. Jana Rybáře SJ. K nákupu navíc poskytujeme slevy, dárky nebo dopravu zdarma.

Obchod PoutníKnihy.CZ se specializuje na prodej knih souvisejících s tématikou poutních, biblických a historických míst. Najdete v něm knihy o Svaté zemi, Lurdech, Santiagu de Compostela, Fatimě a dalších známých poutních místech v Evropě a ve světě. Nechybí zde ani nabídka knih s biblickými a teologickými tématy. V naší nabídce najdete rovněž oblíbené inspirující knihy od známého autora P. Jana Rybáře SJ.

Vybíráme pro vás ty nejzajímavější a hodnotné tematické publikace a k nákupu navíc poskytujeme slevy, dárky nebo dopravu zdarma.

Naši činnost chápeme prioritně jako poslání s cílem přinést čtenářům obohacení a povzbuzení do života. Pojďte se společně s námi vydat na cestu s knihami, které vám ukážou směr a potěší nejen vás, ale i vaše blízké a přátele.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na spolupráci s vámi a přejeme vše dobré.

S úctou a díkem

Veronika Čepelková, majitelka

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS