Vyprodáno
31.12.2019, cena: 123.620,- Kč

Zájezd Transsibiřská magistrála + Kamčatka 21. 6. - 8. 7. 2019

Štítky: Rusko

Novinka
Zájezd Transsibiřská magistrála + Kamčatka 21. 6. - 8. 7. 2019
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 1.000,- Kč/osoba.

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 2.650,- Kč.

Atraktivní nabídka pro milovníky cestování - velká cesta slavnou Transsibiřskou magistrálou, která je jedním ze zázraků světového stavitelství a za nádhernou panenskou přírodou na Kamčatku. Splňte si svůj velký cestovatelský sen s jedním z nejerudovanějších průvodců - Mons. Dr. Jánem Majerníkem!

Cena: 123.620,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Moskva - Irkutsk, Vladivostok - Moskva - Vídeň. Lehátko ve čtyřlůžkovém kupé na trase Irkutsk - Ulan Ude - Chabarovsk - Vladivostok, transfery během programu, hotelové ubytování, strava dle programu, duchovní doprovod, průvodce, servisní poplatky, letenka Vladivostok - Petropavlovsk Kamčatskij - Vladivostok, víza

V ceně není zahrnuto: bakšišné 150,- EUR (platí se průvodci na místě)

Možný příplatek (doporučujeme): transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč

Povinný příplatek k vyřízení víz: pojištění (pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku) 1.620,- Kč

Program zájezdu:

1. - 10. den: Program totožný jako zájezd Transsibiřská magistrála.

11. den: Transfer na letiště, odlet do Petropavlovska Kamčatského. Po příletu na Kamčatku ubytování v hotelu, výlet k pobřeží Pacifického oceánu, k pláži s černým pískem. Večer výlet do oblasti Paratunka, vesničky s více než 1000 obyvateli. Atrakcí je bazén s termální vodou, možnost koupání. Večer návrat do hotelu.

12. den: Výlet helikoptérou do Údolí gejzírů (fakultativně). Údolí se nachází v centrální části Kamčatského poloostrova, nedaleko pobřeží Pacifiku a je dlouhé přibližně 6-6,5 km. Protéká jím říčka Gejzirnaja. Do sesuvu v roce 2007 bylo v údolí aktivních asi 23 velkých a přibližně stovka malých gejzírů a také několik horkých pramenů. Původem tepla je blízký kalderový komplex Uzon. Několik gejzírů je pojmenováno (Trojitý gejzír, Perlový, Fontána, Velká pec, Bouřlivý, Horizontální, atd.), Největší je Velikij, který vystřikuje vodu až do výšky 40 m. Údolí gejzírů je velmi těžko dostupné, nejlehčí cesta je transport helikoptérou. Je to jediné místo velké koncentrace gejzírů na eurasijském kontinentu, součástí Světového kulturního dědictví - kamčatských vulkánů. Večer návrat do hotelu.

13. den: Výlet loďkou do unikátního zálivu Avacha, jednoho z nejkrásnějších a největších zálivů v Rusku. Nabízí úžasný výhled na sopku Avacha. Má délku 24 km, šířku 3 km a maximální hloubku 26 m. Je centrem námořní dopravy na Kamčatce, sídlem Ruské pacifické flotily, jeden z mála přirozených přístavů světa, kde mohou kotvit všechny typy lodí. Ústí zde řeky Paratunka a Avacha, v zálivu vytvářejí několik ostrovů. Na ostrovech Starichkov a "Tři bratři" hnízdí vzácné kolonie mořských ptáků, včetně mořského orla. Oblast vyhledávají potápěči i rybáři. Možná i vy uvidíte delfíny, kraby, kosatky. Oběd, návštěva národního kempu psích spřežení, prezentace národního týmu, večeře.

14. den: Výlet terénními vozidly asi 45 km do sedla mezi vulkány Avachinsky (2.741 m) a Koryaksky (3.456 m). Výstup na horu Camel a vedle ostruhů vulkánů Avachinsky a Koryaksky (2-3 hodiny). Krása země, vysokohorská květena, kolonie hlodavců. Oběd v balíčku. Večer návrat do města.

15. den: Jízda autem přes planinu vulkánů Vilyuchinsky a Gorely, až ke spodní části vulkánu Mutnovsky (110 km). Procházka asi 2,5 km k přírodním horkým pramenům (malé Údolí gejzírů). Po cestě možnost navštívit Horní paratunské horké prameny a vodopád Viluchinsky. Večer návrat do hotelu.

16. den: Prohlídka města a rybího trhu. Výlet k pramenům Zelenovskie ozerki. Koupání v léčivé termální vodě. Návštěva čajovny Chanya, ochutnávka bylinkových tinktur a čajů, příběhy o Kamčatce, varhanní a kytarová hudba, večeře. Návrat do hotelu.

17. den: Návštěva rybího trhu a transfer na letiště. Odlet do Vladivostoku, transfer na hotel, ubytování.

18. den: Ráno odlet přes Moskvu do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!


Vážení klienti,

z důvodu zahraniční cesty a dovolené bude do 7. 7. 2019 provoz naší agentury omezen. Vaše dotazy a přihlášky vyřídíme v nejbližším možném termínu.

Děkujeme za pochopení a přejeme báječné letní dny.

CA PoutníZájezdy.CZ

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS