01.05.2023 – 04.05.2023, cena: 11.440 Kč

Zájezd do Itálie, Francie a Španělska - Benátky, Turín, La Salette a Barcelona 1. 5. - 4. 5. 2023

Štítky: Francie Itálie Španělsko

Zájezd do Itálie, Francie a Španělska - Benátky, Turín, La Salette a Barcelona 1. 5. - 4. 5. 2023
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 150 Kč/osoba.

Zveme vás na novinkový zájezd, během něhož navštívíte skutečné historické a poutní perly Itálie, Francie a Španělska: Benátky, Turín, La Salette a Barcelona. Rozhodněte se pro tento lákavý zájezd již dnes!

Termín: 1. 5. - 4. 5. 2023

Cena: 11.440 Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň – Benátky, Barcelona – Vídeň, servisní (letištní) poplatky, lux bus, 3x ubytování se snídaní, duchovní doprovod, průvodce

V ceně není zahrnuto: sedadlo v přední části autobusu 390 Kč, městská taxa - platí se na místě, vstupy, jednolůžkový pokoj za příplatek 2.340 Kč - na vyžádání nebo pokud klienta nelze doubytovat

Možné příplatky (doporučujeme): transfer z Bratislavy na letiště a z letiště Vídeň 520 Kč, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku za 310 Kč nebo pojištění pandemic včetně onemocnění na covid-19 v ceně 420 Kč

Program:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě v dopoledních hodinách, transfer na letiště do Vídně, odlet do Benátek ve 13:00. Po příletu jízda do Mogliano Veneto, přesun vlakem do centra Benátek (cena jednosměrného lístku asi 3 EUR, platí se na místě), cesta trvá 23 minut. Náměstí sv. Marka, obklopené arkádami, návštěva baziliky sv. Marka s nádhernou gotickou fasádou zdobenou barvenými mozaikami, Dóžecí palác - symbol slávy a moci Benátek s krásnými arkádami ve stylu benátské gotiky (zvenčí). Procházka nejkrásnějšími benátskými uličkami s nesčetnými paláci, kostely, mosty a náměstíčky až ke slavnému mostu Ponte Rialto. Odjezd na ubytování v oblasti Verony.

2. den: Po snídani odjezd do Turína - hlavního města regionu Piemont. V historickém centru se zachovala velkolepá archtektura ze 16. stol., kdy bylo město centrem piemnontské aristokracie, vojevůdců a panovníků savojské dynastie. Náboženský program v Turíně, mše svatá v areálu Valdocco, bazilika Panny Marie pomocnice křesťanů, modlitby u hrobu sv. Dona Boska a sv. Marie Mazarello, zastávka v Duomo di Torino, kde je uchováváno světoznámé Turínské plátno. Odjezd do La Salette, jednoho z nejmalebnějších poutních míst. Nachází se ve Francouzských Alpách. Zde se zjevila Panna Maria dvěma pasáčkům v roce 1846, ubytování.

3. den: Snídaně, náboženský program, návštěva baziliky Panny Marie v La Salettě, mše svatá, možnost soukromé modlitby. Osobní volno, eventuální výstup na horu Gargaso. Odjezd malebnou horskou krajinou Alp a přes pobřežní nížiny středozemního moře do Španělska. Večerní prohlídka Barcelony, centra Katalánska, ve středověku nejvýznamnější obchodní přístav ve Středomoří, dnes moderní velkoměsto, ubytování.

4. den: Po snídani celodenní program v Barceloně. Autokarová prohlídka centra, nejslavnější stavba Antonia Gaudího nádherný chrám Sagrada Família, památník Kryštofa Kolumba, nejznámější ulice města La Rambla, gotická čtvrť Barrio Gotico. Odjezd na letiště, odlet do Vídně. Po příletu transfer na Slovensko (do Bratislavy).

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Spamová ochrana:

Abychom se ujistili, že nejste program pro rozesílání spamu, opište, prosím, do tohoto políčka pět zřetelně zobrazených malých písmen z následujícího obrázku:


Captcha - protispamová ochrana Pokud je pro Vás tento obrázek nečitelný, klikněte na něj. Zobrazí se s jinými písmeny.
20.09.2014

La Salette

La Salette

Vysokohorské poutní místo La Salette (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS