11.09.2023 – 15.09.2023, cena: 14.560 Kč

Zájezd do Itálie, Francie a Španělska - Benátky, Turín, Lurdy a Barcelona 11. 9. - 15. 9. 2023

Štítky: Francie Itálie Lurdy Španělsko

Zájezd do Itálie, Francie a Španělska - Benátky, Turín, Lurdy a Barcelona 11. 9. - 15. 9. 2023
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 150 Kč/osoba.

Zveme vás na novinkový zájezd, během něhož navštívíte skutečné historické a poutní perly Itálie, Francie a Španělska: Benátky, Turín, Lurdy a Barcelona. Rozhodněte se pro tento lákavý zájezd již dnes!

Termín: 11. 9. - 15. 9. 2023

Cena: 14.560 Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň – Benátky, Barcelona – Vídeň, servisní (letištní) poplatky, lux bus, 4x ubytování se snídaní, 2x večeře, duchovní doprovod, průvodce

V ceně není zahrnuto: sedadlo v přední části autobusu 390 Kč, městská taxa - platí se na místě, vstupy

Možné příplatky (doporučujeme): transfer z Bratislavy na letiště a z letiště Vídeň 520 Kč, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku za 390 Kč nebo pojištění pandemic včetně onemocnění na covid-19 v ceně 520 Kč; jednolůžkový pokoj za příplatek 3.120 Kč - na vyžádání nebo pokud klienta nelze doubytovat

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě brzy ráno, transfer na letiště do Vídně, odlet do Benátek v 09:10. Po příletu jízda do Mogliano Veneto, přesun vlakem do centra Benátek (cena jednosměrného lístku asi 3 EUR, platí se na místě), cesta trvá 23 minut. Náměstí sv. Marka, obklopené arkádami, návštěva baziliky sv. Marka s nádhernou gotickou fasádou zdobenou barvenými mozaikami, Dóžecí palác - symbol slávy a moci Benátek s krásnými arkádami ve stylu benátské gotiky (zvenčí). Procházka nejkrásnějšími benátskými uličkami s nesčetnými paláci, kostely, mosty a náměstíčky až ke slavnému mostu Ponte Rialto. Odjezd na ubytování v oblasti Verony.

2. den: Po snídani odjezd do Turína – hlavního města regionu Piemont. V historickém centru se zachovala velkolepá archtektura ze 16. stol., kdy bylo město centrem piemnontské aristokracie, vojevůdců a panovníků savojské dynastie. Náboženský program v Turíně, mše svatá v areálu Valdocco, bazilika Panny Marie pomocnice křesťanů, modlitby u hrobu sv. Don Boska a sv. Marie Mazarello, zastávka v Duomo di Torino, kde je uchováno světoznámé Turínské plátno. Odjezd na ubytování.

3. den: Po snídani odjezd do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocné dívce - Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X., odpoledne eucharistické procesí. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a svíčkový doprovod, ubytování.

4. den: Po snídani pokračování v náboženském programu v Lurdech. Pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty v městečku Lurdy - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Individuální možnost návštěvy pramene s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne, aktuálně možnost obmytí rukou a obličeje. Slovenská křížová cesta, osobní modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a svíčkový doprovod, ubytování.

5. den: Po snídani odjezd do Barcelony, centra Katalánska, ve středověku nejvýznamnější obchodní přístav ve Středomoří, dnes moderní velkoměsto. Krátká autokarová prohlídka. Odjezd na letiště, odlet do Vídně. Po příletu transfer na Slovensko (do Bratislavy).

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Spamová ochrana:

Abychom se ujistili, že nejste program pro rozesílání spamu, opište, prosím, do tohoto políčka pět zřetelně zobrazených malých písmen z následujícího obrázku:


Captcha - protispamová ochrana Pokud je pro Vás tento obrázek nečitelný, klikněte na něj. Zobrazí se s jinými písmeny.
20.09.2014

Lurdy

Lurdy

Poutní místo Lurdy a Pyreneje (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS