Poslední místa!
03.11.2023 – 11.11.2023, cena: 20.540 Kč + 150 USD

Zájezd do Izraele a Palestiny s výstupem na horu Sinaj v Egyptě a koupáním v Rudém moři 3. 11. - 11. 11. 2023

Štítky: Egypt Izrael Palestina

Zájezd do Izraele a Palestiny s výstupem na horu Sinaj v Egyptě a koupáním v Rudém moři 3. 11. - 11. 11. 2023
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 200 Kč/osoba.

Představujeme vám velice atraktivní variantu zájezdu do Izraele s nezapomenutelným výstupem na Mojžíšovu horu Sinaj a koupáním v Rudém moři, během něhož vás doprovodí znalý průvodce. Kvalitní program, skvělá cena!

Cena: 20.540 Kč + 150 USD

V ceně je zahrnuto:

  • letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • 8x ubytování se snídaní, 7x večeře, dvou a třílůžkové pokoje se sociálním zařízením
  • doprava ve Svaté zemi - klimatizovaný bus
  • odborný průvodce - kněz
  • servisní (letištní) poplatky

V ceně není zahrnuto:

  • obslužné 100 EUR/osoba, včetně AUDIOPRŮVODCE - sluchátka: pro zkvalitnění výkladu průvodce - kněze a vstupů do tří francouzských kostelů - Pater Noster, Galikantum a kostel sv. Anny (platí se přímo průvodci ve Sv. zemi)
  • Egypt - hora Sinaj 150 USD/osoba (platí se na místě)
  • příplatek za aktuální pandemická opatření, která může vyžadovat Izrael (testy, místní průvodce, nižší počet poutníků ve skupině atd.)

Možné příplatky (doporučujeme):

  • transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 520 Kč
  • pojištění léčebných výloh v zahraničí, pandemic v ceně 940 Kč  (včetně onemocnění na Covid 19)

Program zájezdu:

1. den: podvečer setkání skupiny na letišti a následný odlet do Tel Avivu. Přesun do Betléma, ubytování.

2. den: Prohlídka Jeruzaléma - návštěva Olivovy hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město); kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem, Galikantum - místo, kde Petr zapřel Krista. Přesun do Ein Karem, návštěva místa narození Jana Křtitele a místa Navštívení Panny Marie u Alžběty. Přesun do Betléma, ubytování.

3. den: Přesun do Galileje. Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, Genezaretské jezero - plavba lodí (10 EUR), Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra. Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby, ubytování.

4. den: Možnost výstupu na horu Tábor (pěšky, nebo taxíkem za 8 USD), prohlídka kostela Proměnění. Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa. Cézarea Maritima - Herodesovo město na dunách Středozemního moře, sídlo římských správců Judeje, město kde se uskutečnily tzv. Letnice pohanů (Sk 11), spojené s misí apoštola Pavla, město církevních otců prvních staletí. Ubytování v Betlémě.

5. den: Po snídani odjezd do Eilatu (koupání v Rudém moři) a dále do Egypta, ubytování a večeře v klášteře sv. Kateřiny, noční výstup na Mojžíšovu horu - horu Sinaj.

6. den: Po snídani prohlídka kláštera sv. Kateřiny, přesun do Izraele, krátká zastávka u Rudého moře ve světoznámém letovisku Eilat (možnost koupání), odjezd do Betléma, večeře, ubytování.

7. den: Prohlídka Betánie - Lazarův hrob, návštěva místa Ježíšova křtu Qasr al Jahúd na hranici s Jordánskem, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město světa Jericho, hora Pokušení, Mrtvé moře s možností koupání. Návrat do Betléma, ubytování.

8. den: Jeruzalém, Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví), kostel Hrobu Panny Marie, prohlídka Starého města - Křížová cesta (Via Dolorosa), bazilika Božího hrobu - Kalvárie, Golgota, Kostel sv. Anny, Západní zeď (Zeď nářků), přesun do Betléma, ubytování.

9. den: Betlém - Pole pastýřů, podle tradice místo kde pastýři přijali od andělů poselství o narození Ježíše Krista. Bazilika Narození Ježíše Krista, jeskyně Mléka, odjezd na letiště, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Vážení poutníci a klienti,

rádi bychom vás informovali, že online přihláška na našem webu je opět v provozu.

Děkujeme za přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Spamová ochrana:

Abychom se ujistili, že nejste program pro rozesílání spamu, opište, prosím, do tohoto políčka pět zřetelně zobrazených malých písmen z následujícího obrázku:


Captcha - protispamová ochrana Pokud je pro Vás tento obrázek nečitelný, klikněte na něj. Zobrazí se s jinými písmeny.
20.02.2022

Egypt

Egypt

Pyramidy v Gize, Káhira, Rudé moře, hora Sinaj

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS