07.12.2018 – 14.12.2018, cena: 17.980,- Kč

Zájezd do Izraele - advent ve Svaté zemi 7. 12. - 14. 12. 2018

Štítky: Izrael

Novinka
Zájezd do Izraele - advent ve Svaté zemi 7. 12. - 14. 12. 2018
 

Do 31. 10. 2018 od nás navíc obdržíte slevu 300,- Kč/osoba!

Prožijte nejkrásnější období v roce ve Svaté zemi! Navštivte Nazaret, Betlém a Jeruzalém, vykoupejte se v Mrtvém moři, vydejte se na horu Tábor, ochutnejte Petrovu rybu na břehu Genezaretského jezera...

Cena: 17.980,- Kč

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Košice - Tel Aviv - Košice (přes Istanbul)
  • 6x ubytování se snídaní ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením, 7x večeře
  • doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
  • odborný průvodce - kněz
  • servisní poplatky
  • komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto:

  • obslužné, které činí 70,- EUR (platí se průvodci ve Sv. zemi)

Program zájezdu:

1. den: Ráno setkání skupiny v Košicích na letišti s následným odletem do Tel Avivu přes Istanbul, přesun do Betléma, večeře, ubytování.

2. den: Ain Karem - návštěva místa Narození Jana Křtitele a místa Navštívení Panny Marie u Alžběty; přesun do Jeruzaléma - Západní zeď (Zeď nářků); hora Sion - Večeřadlo a kostel Usnutí Panny Marie.

3. den: Přesun do Galileje, hora Karmel, Eliášova jeskyně a místo úcty Panny Marie Škapulířské; výstup na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za 7,- USD), prohlídka kostela Proměnění; Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa; Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby.

4. den: Hora Blahoslavenství; Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb; Genezaretské jezero, Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra; Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra.

5. den: Jerzuzalém - Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví); kostel Hrobu Panny Marie; prohlídka starého města - Křížová cesta (Via Dolorosa); bazilika Božího hrobu, Kalvárie - Golgota.

6. den: Prohlídka Betánie - Lazarův hrob; návštěva místa Ježíšova křtu Qasr al Jahúd na hranici s Jordánskem, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město světa Jericho, výhled na horu Pokušení, Mrtvé moře s možností koupání. Pro zájemce je fakultativní výlet Masada a Kumrán.

7. den: Jeruzalém - prohlídka města: návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město); kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem, Betlém - bazilika Narození Ježíše Krista; Pole pastýřů; jeskyně Mléka, možnost nákupu suvenýrů. Večeře v Betlémě. Odjezd na letiště.

8. den: Odlet do Košic přes Istanbul.

Program je spojen s každodenní mší.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

02.06.2013

Nazaret

Nazaret

Foto z Nazareta

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS