Vyprodáno
31.12.2019, cena: 17.230,- Kč

Zájezd do Izraele - nezapomenutelné jarní putování Svatou zemí 1. 4. - 8. 4. 2019

Štítky: Izrael

Zájezd do Izraele - nezapomenutelné jarní putování Svatou zemí 1. 4. - 8. 4. 2019
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 170,- Kč/osoba.

Další, nově přidaný termín oblíbeného jarního zájezdu do Svaté země, který nabízí kvalitní program obohacený návštěvou Emauzí a Caesaree Přímořské. Zájezd je se znalým průvodcem za výbornou cenu!

Cena: 17.230,- Kč

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • 7x hotelové *** ubytování se snídaní, 6x večeře (ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením)
  • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
  • Odborný průvodce - kněz
  • Servisní poplatky

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné, které činí 80,- EUR/osoba včetně vstupů do tří francouzských kostelů - Pater Noster, Galikantum a kostel sv. Anny (platí se průvodci ve Sv. zemi)
  • Audio průvodce 1,- USD/osoba/den (platí se na místě)

Možné příplatky (doporučujeme):

  • Transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč/osoba
  • Pojištění léčebných výloh v zahraničí 200,- Kč/osoba, klienti nad 70 let 390,- Kč/osoba
  • Pojištění storna zájezdu, krytí do výše 80 % storno poplatku 420,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: V odpoledních hodinách setkání skupiny, transfer na letiště do Vídně a následný odlet do Tel Avivu. Přesun do Betléma, ubytování.

2. den: Betlém - Pole pastýřů, podle tradice místo kde pastýři přijali od andělů poselství o narození Ježíše Krista. Karmelský klášter. Přesun do Ein Karem, návštěva místa narození Jana Křtitele a místa navštívení Panny Marie u Alžběty. Přesun do Betléma, ubytování.

3. den: přesun do Galileje. Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, Genezaretské jezero - plavba lodí (10,- USD), Tabgha 2 - místo primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra. Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby, ubytování.

4. den: Možnost výstupu na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za 8,- USD), prohlídka kostela Proměnění. Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa. Následně pohoří Karmel - nad jeskyní, v níž žil prorok Eliáš, je vybudován chrám Stella Maris, místo úcty Panny Marie Škapulířské. Caesarea Přímořská - založil Herodes Veliký, byla rezidencí římského prefekta a po zničení Jeruzaléma v roce 70 hlavním městem provincie Judea. Dodnes se zachovala část aquaduktu, který přiváděl vodu z pramenů na úpatí hory Karmel. Ubytování v Betlémě.

5. den: Prohlídka Betánie - Lazarův hrob, návštěva místa Ježíšova křtu Qasr al Jahúd na hranici s Jordánskem, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město světa Jericho, hora Pokušení, Mrtvé moře s možností koupání. Pro zájemce fakultativně návštěva Kumránu a Masady (38,- USD). Návrat do Betléma, ubytování.

6. den: Jeruzalém, Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví), kostel Hrobu Panny Marie, prohlídka starého města - křížová cesta (Via Dolorosa), bazilika Božího hrobu - Kalvárie, Golgota, kostel sv. Anny, Západní zeď (Zeď nářků), přesun do Betléma, ubytování.

7. den: Pokračování v prohlídce Jeruzaléma - návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město); kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem, Galikantum - místo, kde Peter zapřel Krista, přesun do Betléma - bazilika Narození Ježíše Krista, jeskyně Mléka, ubytování.

8. den: Návštěva historické lokality Emauzy, kde se poutníci setkali se zmrtvýchvstalým Kristem. Kolem oběda odjezd na letiště do Tel Aviv, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

22.01.2016

Galilejské jezero

Galilejské jezero

Kouzlo Galilejského (Genezaretského nebo Tiberiadského) jezera

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS