02.04.2019 – 09.04.2019, cena: 17.230,- Kč

Zájezd do Izraele - nezapomenutelné jarní putování Svatou zemí 2. 4. - 9. 4. 2019

Štítky: Izrael

Nově přidáno
Zájezd do Izraele - nezapomenutelné jarní putování Svatou zemí 2. 4. - 9. 4. 2019
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 170,- Kč/osoba.

Pro velký zájem jsme přidali další termín oblíbeného jarního zájezdu do Svaté země, který nabízí kvalitní program obohacený návštěvou Emauzí a Caesaree Přímořské. Zájezd je se znalým průvodcem za výbornou cenu!

Cena: 17.230,- Kč

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • 7x hotelové *** ubytování se snídaní, 6x večeře (ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením)
  • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
  • Odborný průvodce - kněz
  • Servisní poplatky

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné, které činí 80,- EUR/osoba včetně vstupů do tří francouzských kostelů - Pater Noster, Galikantum a kostel sv. Anny (platí se průvodci ve Sv. zemi)
  • Audio průvodce 1,- USD/osoba/den (platí se na místě)

Možné příplatky (doporučujeme):

  • Transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč/osoba
  • Pojištění léčebných výloh v zahraničí 200,- Kč/osoba, klienti nad 70 let 390,- Kč/osoba
  • Pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna zájezdu, krytí do výše 80 % storno poplatku 760,- Kč/osoba, klienti nad 70 let 960,- Kč

Program zájezdu:

1. den: V odpoledních hodinách setkání skupiny, transfer na letiště do Vídně a následný odlet do Tel Avivu. Přesun do Betléma, ubytování.

2. den: Betlém - Pole pastýřů, podle tradice místo kde pastýři přijali od andělů poselství o narození Ježíše Krista. Karmelský klášter. Přesun do Ein Karem, návštěva místa narození Jana Křtitele a místa navštívení Panny Marie u Alžběty. Přesun do Betléma, ubytování.

3. den: přesun do Galileje. Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, Genezaretské jezero - plavba lodí (10,- USD), Tabgha 2 - místo primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra. Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby, ubytování.

4. den: Možnost výstupu na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za 8,- USD), prohlídka kostela Proměnění. Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa. Následně pohoří Karmel - nad jeskyní, v níž žil prorok Eliáš, je vybudován chrám Stella Maris, místo úcty Panny Marie Škapulířské. Caesarea Přímořská - založil Herodes Veliký, byla rezidencí římského prefekta a po zničení Jeruzaléma v roce 70 hlavním městem provincie Judea. Dodnes se zachovala část aquaduktu, který přiváděl vodu z pramenů na úpatí hory Karmel. Ubytování v Betlémě.

5. den: Prohlídka Betánie - Lazarův hrob, návštěva místa Ježíšova křtu Qasr al Jahúd na hranici s Jordánskem, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město světa Jericho, hora Pokušení, Mrtvé moře s možností koupání. Pro zájemce fakultativně návštěva Kumránu a Masady (38,- USD). Návrat do Betléma, ubytování.

6. den: Jeruzalém, Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví), kostel Hrobu Panny Marie, prohlídka starého města - křížová cesta (Via Dolorosa), bazilika Božího hrobu - Kalvárie, Golgota, kostel sv. Anny, Západní zeď (Zeď nářků), přesun do Betléma, ubytování.

7. den: Pokračování v prohlídce Jeruzaléma - návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město); kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem, Galikantum - místo, kde Peter zapřel Krista, přesun do Betléma - bazilika Narození Ježíše Krista, jeskyně Mléka, ubytování.

8. den: Návštěva historické lokality Emauzy, kde se poutníci setkali se zmrtvýchvstalým Kristem. Kolem oběda odjezd na letiště do Tel Aviv, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

26.11.2016

Svatá země - Jeruzalém

Svatá země - Jeruzalém

Fotografie z Jeruzaléma

autor: Stanislav Rauer

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS