22.03.2019 – 02.04.2019, cena: 18.580,- Kč + 200,- USD

Zájezd do Izraele s pobytem u Rudého moře a výstupem na horu Sinaj v Egyptě za super cenu 22. 3. - 2. 4. 2019

Štítky: Egypt Izrael

Zájezd do Izraele s pobytem u Rudého moře a výstupem na horu Sinaj v Egyptě za super cenu 22. 3. - 2. 4. 2019
 

Do 31. 10. 2018 od nás navíc obdržíte slevu 250,- Kč/osoba!

Nabízíme vám atraktivní a velmi oblíbenou variantu zájezdu do Izraele s nezapomenutelným výstupem na Mojžíšovu horu Sinaj a relaxem u Rudého moře v Egyptě v doprovodu erudovaného průvodce. To vše za super cenu!

Cena: 18.580,- Kč + 200,- USD

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • 11x hotelové ubytování se snídaní ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením, 10x večeře
  • Autobusové transfery během cesty - klimatizovaný lux bus
  • Odborný průvodce - kněz
  • Služby v Egyptě
  • Servisní poplatky
  • Pojištění léčebných výloh v zahraničí

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné, víza do Egypta 90,- EUR (platí se průvodci)

Možné příplatky (doporučujeme):

  • Transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč/osoba
  • Pojištění storna zájezdu, krytí do výše 80 % storno poplatku 640,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: V podvečer setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně s následným odletem do Tel Avivu. Po příletu transfer do Betléma, ubytování.

2. den: Ain Karem, návštěva místa narození Jana Křtitele a místa navštívení Panny Marie u Alžběty, přesun do Jeruzaléma - Západní zeď (Zeď nářků), hora Sion - Večeřadlo, kostel Usnutí Panny Marie, návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město), kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem.

3. den: Přesun do Galileje, hora Karmel, Eliášova jeskyně a místo úcty Panny Marie Škapulířské, výstup na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za 7,- USD), prohlídka kostela Proměnění, Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa; Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby.

4. den: Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, Genezaretské jezero, Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu - tradiční ryby sv. Petra.

5. den: Po snídani prohlídka Betánie - Lazarův hrob, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město Jericho, výhledy na horu Pokušení. Pro zájemce je fakultativní výlet Masada a Kumrán. Mrtvé moře s možností koupání na pobřeží Ein Boquek. Odjezd přes Eilat do letoviska Nuweiba v Egyptě. Ubytování. Noční výstup na horu Sinaj (Mojžíšova Hora).

6. den: Ráno zastávka v klášteře sv. Kateřiny Alexandrijské. Nachází se v jižní části Sinajského poloostrova ve výšce 1528 m. n. m. Odjezd do letoviska Nuweiba na pobřeží Rudého moře. Nuweiba je nazývána "perlou zálivu z Aquaby". Představuje několik kilometrů dlouhé bílé písečné pláže, korálové útesy, neuvěřitelně barevné hory a relaxační klid beduínských kempů. Leží na východním pobřeží Sinajského poloostrova mezi Dahabem (vzdálený 75 km) a Tabou. Ve středisku najdete dvě centra, jižní (es-Sajadín) a 7 km odtud vzdálené severní hlavní (jižně od beduínské vesnice et-Tarabín) Nuweiba je domovem několika hotelových resortů a turistických vesniček. Přístav každodenně nabízí přepravu lodí do Aqaby na jordánské pobřeží. Doba cesty lodí do Jordánska z Nuweiby je cca 90 minut. Po dlouhá léta je tento přístav důležitý pro muslimské poutníky jako cesta do Mekky. Hory obklopující Nuweibu jsou ideální pro horskou a pěší turistiku a bádání. Žijí zde nejmenší motýly na světě. Hodinu cesty autem z Nuweby se nachází srdce Colored Canyonu. Hotelový komplex s bazénem se rozkládá v zahradě na soukromé pláži. Stravování v Egyptě - polopenze formou švédských stolů. Plážový servis je v ceně.

7. den: Odpočinek u moře.

8. den: Odpočinek u moře.

9. den: Odpočinek u moře.

10. den: Po snídani osobní volno. Odjezd do Eilatu, pokračování v cestě do Betléma. Večeře, ubytování.

11. den: Jeruzalém - Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví), kostel Hrobu Panny Marie, prohlídka starého města - Křížová cesta (Via Dolorosa), bazilika Božího hrobu, Kalvárie - Golgota.

12. den: Betlém - bazilika Narození Ježíše Krista, Pole pastýřů, jeskyně Mléka, možnost nákupu suvenýrů. Kolem oběda transfer na letiště, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli, jeho koordinace je plně v kompetenci průvodce.

Poutní program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

26.11.2016

Svatá země - Jeruzalém

Svatá země - Jeruzalém

Fotografie z Jeruzaléma

autor: Stanislav Rauer

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS