Vyprodáno
31.12.2019, cena: 17.880,- Kč

Zájezd do Izraele - speciální program 23. 5. - 30. 5. 2019

Štítky: Izrael

Zájezd do Izraele - speciální program 23. 5. - 30. 5. 2019
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 170,- Kč/osoba.

Toužíte (znovu) zavítat do Svaté země? Rádi byste poznali místa známá i ta, která se běžně nenavštěvují? Doporučujeme vám tento speciální program za dostupnou cenu s oblíbeným P. Antonem Solčianskym.

Cena: 17.880,- Kč

V ceně je zahrnuto:

 • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
 • 7x hotelové *** ubytování se snídaní, 6x večeře (ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením)
 • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
 • Odborný průvodce - kněz
 • Servisní poplatky

V ceně není zahrnuto:

 • Obslužné, které činí 80,- EUR včetně vstupů do francouzských kostelů - Galikantum a kostel sv. Anny (platí se průvodci ve Sv. zemi)
 • Vstupné do Národního parku Banias 10,- USD; taxi na horu Tábor 8,- USD; plavba lodí na Genezaretském jezeře 10,- USD; vstupné do podzemí Pevnosti Antonia 4,- USD
 • Audio průvodce 1,- USD/osoba/den (platí se na místě)

Možné příplatky (doporučujeme):

 • Transfer na letiště a z letiště Vídeň 400,- Kč/osoba
 • Pojištění léčebných výloh v zahraničí 200,- Kč/osoba, klienti nad 70 let 390,- Kč/osoba
 • Pojištění storna zájezdu: krytí do výše 80% storno poplatku 420,- Kč/osoba

Program:

1. den: V odpoledních hodinách setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně s následným odletem do Tel Avivu. Přesun na ubytování do Betléma.

2. den: Ain Karem, návštěva místa narození Jana Křtitele a místa navštívení Panny Marie u Alžběty, přesun do Jeruzaléma - Západní zeď (Zeď nářků), hora Sion - Večeřadlo a Dormitio - benediktinský kostel Usnutí Panny Marie. Galicantu - kostelík na místě Petrova zapření; ubytování Betlém.

3. den: Přesun do Galileje, hora Karmel - Muhraqa - místo Eliášovy oběti (Kniha králů 18), výstup na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za 8,- USD /, prohlídka kostela Proměnění, Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa, Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby. Ubytování Nazaret.

4. den: Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb; Genezaretské jezero, Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra. Ubytování Nazaret.

5. den: Galilea, Cézarea Filipova (Banias, národní park); pramen Jordánu: (Petrovo vyznání "Ty jsi Kristus..."); Přesun do Betléma, ubytování.

6. den: Jeruzalém: Bazilika Božího hrobu, Kalvárie - Golgota; Kristův hrob; prohlídka starého města - Křížová cesta (Via Dolorosa), Olivová hora: návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město); hroby proroků (Zachariáš, Ageus, Malachiáš); kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem, bazilika Agónie a zahrada (místo, kde se Ježíš potil krví), Getsemane - jeskyně Zrady; kostel Hrobu Panny Marie.

7.den: Betánie - vesnice Lazara, Marie a Marty, Přejezd Judskou pouští: Wadi Qelt - nejstarší fungující monastýr z roku 420; Qasr al Jahúd - návštěva místa Ježíšova křtu na hranici s Jordánskem a obnova křestních slibů; Jericho - hora Pokušení, nejstarší obydlené město světa, Mrtvé moře s možností koupání.

8. den: Betlém - bazilika Narození Ježíše Krista, Pole pastýřů, jeskyně Mléka, možnost nákupu suvenýrů. Bet Shemesh - místo 1. hrobu sv. Štěpána; archeologové, kteří kopali na místě Beth Shemesh objevili velkolepé pozůstatky kláštera a kostela starého 1500 let, zdobené mozaikovými podlahami a dovezenými mramorovými prvky. Přesun do Deir Rafat - národní mariánská svatyně, poděkování za pouť Panně Marii Královně. Odjezd na letiště do Tel Avivu, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

26.11.2016

Svatá země - Jeruzalém

Svatá země - Jeruzalém

Fotografie z Jeruzaléma

autor: Stanislav Rauer

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS