Novinka
23.05.2019 – 30.05.2019, cena: 17.880,- Kč

Zájezd do Izraele - speciální program 23. 5. - 30. 5. 2019

Štítky: Izrael

Zájezd do Izraele - speciální program 23. 5. - 30. 5. 2019
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 170,- Kč/osoba.

Toužíte (znovu) zavítat do Svaté země? Rádi byste poznali místa známá i ta, která se běžně nenavštěvují? Doporučujeme vám tento speciální program za dostupnou cenu s oblíbeným P. Antonem Solčianskym.

Cena: 17.880,- Kč

V ceně je zahrnuto:

 • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
 • 7x hotelové *** ubytování se snídaní, 6x večeře (ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením)
 • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
 • Odborný průvodce - kněz
 • Servisní poplatky

V ceně není zahrnuto:

 • Obslužné, které činí 80,- EUR včetně vstupů do francouzských kostelů - Galikantum a kostel sv. Anny (platí se průvodci ve Sv. zemi)
 • Vstupné do Národního parku Banias 10,- USD; taxi na horu Tábor 8,- USD; plavba lodí na Genezaretském jezeře 10,- USD; vstupné do podzemí Pevnosti Antonia 4,- USD
 • Audio průvodce 1,- USD/osoba/den (platí se na místě)

Možné příplatky (doporučujeme):

 • Transfer na letiště a z letiště Vídeň 400,- Kč/osoba
 • Pojištění léčebných výloh v zahraničí 200,- Kč/osoba, klienti nad 70 let 390,- Kč/osoba
 • Pojištění storna zájezdu: krytí do výše 80% storno poplatku 420,- Kč/osoba

Program:

1. den: V odpoledních hodinách setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně s následným odletem do Tel Avivu. Přesun na ubytování do Betléma.

2. den: Ain Karem, návštěva místa narození Jana Křtitele a místa navštívení Panny Marie u Alžběty, přesun do Jeruzaléma - Západní zeď (Zeď nářků), hora Sion - Večeřadlo a Dormitio - benediktinský kostel Usnutí Panny Marie. Galicantu - kostelík na místě Petrova zapření; ubytování Betlém.

3. den: Přesun do Galileje, hora Karmel - Muhraqa - místo Eliášovy oběti (Kniha králů 18), výstup na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za 8,- USD /, prohlídka kostela Proměnění, Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa, Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby. Ubytování Nazaret.

4. den: Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb; Genezaretské jezero, Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra. Ubytování Nazaret.

5. den: Galilea, Cézarea Filipova (Banias, národní park); pramen Jordánu: (Petrovo vyznání "Ty jsi Kristus..."); Přesun do Betléma, ubytování.

6. den: Jeruzalém: Bazilika Božího hrobu, Kalvárie - Golgota; Kristův hrob; prohlídka starého města - Křížová cesta (Via Dolorosa), Olivová hora: návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město); hroby proroků (Zachariáš, Ageus, Malachiáš); kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem, bazilika Agónie a zahrada (místo, kde se Ježíš potil krví), Getsemane - jeskyně Zrady; kostel Hrobu Panny Marie.

7.den: Betánie - vesnice Lazara, Marie a Marty, Přejezd Judskou pouští: Wadi Qelt - nejstarší fungující monastýr z roku 420; Qasr al Jahúd - návštěva místa Ježíšova křtu na hranici s Jordánskem a obnova křestních slibů; Jericho - hora Pokušení, nejstarší obydlené město světa, Mrtvé moře s možností koupání.

8. den: Betlém - bazilika Narození Ježíše Krista, Pole pastýřů, jeskyně Mléka, možnost nákupu suvenýrů. Bet Shemesh - místo 1. hrobu sv. Štěpána; archeologové, kteří kopali na místě Beth Shemesh objevili velkolepé pozůstatky kláštera a kostela starého 1500 let, zdobené mozaikovými podlahami a dovezenými mramorovými prvky. Přesun do Deir Rafat - národní mariánská svatyně, poděkování za pouť Panně Marii Královně. Odjezd na letiště do Tel Avivu, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

26.11.2016

Svatá země - Jeruzalém

Svatá země - Jeruzalém

Fotografie z Jeruzaléma

autor: Stanislav Rauer

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS